O nas

Witam serdecznie w CLAN CITY!
 

Jesteśmy firmą edukacyjną specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego. Działamy na terenie Zabrza i Gliwic od 2000 roku. 
 

CLAN CITY to więcej niż kursy angielskiego - zapraszam do poznania nas bliżej.W ramach CLAN CITY działają:


       szkoła języka angielskiego
       dla dzieci, młodzieży i dorosłych


Centrum Egzaminacyjne Cambridge English PL 277


        Centrum Badań i Rozwoju Edukacji Językowej 

        - dział, w którym powstają nowe metody nauczania


DBAMY PRZEDE WSZYSTKIM O RELACJE I EFEKTYWNOŚĆ NAUKI

JĘZYK BEZ KOMUNIKACJI NIE MA SENSU
Uważamy, że najważniejszym elementem kursu językowego jest KOMUNIKACJA, której nie da się zastąpić podręcznikami i aplikacjami. Dlatego na naszych lekcjach zawsze jest gwarno i słychać język angielski.

NIE ZASTĘPUJEMY LUDZI ELEKTRONIKĄ
Wspieramy nauczanie nowoczesnymi rozwiązaniami (np. używając platform on-line). Ich rolą jest uzupełniać  kurs, ale nigdy go nie zdominować.

SIŁA MOTYWACJI
Prowadzimy badania nad motywacją i jej wpływem na efektywnością uczenia się. Dzięki temu działa u nas wiele systemów motywacyjnych - od zabaw opartych na grywalizacji, poprzez rozwijanie talentów na zajęciach dodatkowych, skończywszy na precyzyjnych systemach zaliczeń i wdrożeniu egzaminów językowych.

ZNAK JAKOŚCI
Posiadamy znak jakości TGLS Quality Alliance potwierdzający świadczenie usług edukacyjnych według najwyższych standardów. 

EGZAMINY POMAGAJĄ
W 2016 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English. Nie ma w tym ani odrobiny przypadku, bo już kilka lat wcześniej odkryliśmy jak egzaminy bardzo wspierają efektywność nauki i jak potrzebne są uznane certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka w szkole i pracy. 
 
PROGRAMY I METODY NAUCZANIA

Jesteśmy pasjonatami języka angielskiego i nauczania. Przez lata powstało u nas mnóstwo materiałów dydaktycznych i szkoleń dla lektorów. Owocem tych działań są stosowane w całej Polsce metody nauczania TEDDY EDDIE oraz SAVVY ED. Obecnie pracujemy  nad kolejnymi, między innymi nad innowacyjnym kursem dla dorosłych CITY LIFE.
 
Metoda TEDDY EDDIE otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody British Council za innowacyjność.
   
 
 
   


 
Nasza szkoła językowa czeka na Ciebie! Zapraszamy!
Angielski to nasza specjalizacja, a Zabrze i Gliwice to miasta, w których działamy od lat!

 

 

undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by