TEDDY EDDIE 2-7 lat

TEDDY EDDIE  to ambitna licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku   2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.  

W Polsce jest już niemal 200 Akredytowanych Centrów metody i ich ilość wzrasta z każdym dniem. A Teddy Eddie powstał właśnie W NASZEJ SZKOLE. Diana Kubica, właścicielka CLAN CITY, jest jedną z autorek metody i współwłaścicielką firmy, do której należy metoda.

Zapraszamy zatem na nasze kursy - tu u nas, w CLAN CITY, czyli u źródła - gwarantujemy wyjątkowy standard, bo o Eddiem wiemy dosłownie wszytko!

 
 
Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.
 
Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.
 
Metoda Teddy Eddie otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody "The ELTons" przyznawanej przez British Council.

sprawdź terminy lekcji pokazowych...
 PREZENTACJA METODY:
 

ZESTAW KURSANTA
W cenie kursu uczniowie otrzymują pełen zestaw do nauki:


 
EWALUACJA WYNIKÓW NAUCZANIA
 
Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku klasy. Dlatego ważne i celowe jest obserwowanie reakcji, zachowań i postępów dziecka oraz dzielenie się tymi spostrzeżeniami z lektorem.
Weryfikowanie postępów językowych dziecka bywa rzeczą niełatwą dla rodzica, ale i czasami dla lektora. Dzieje się tak dlatego, że bardzo często zachowanie dziecka czy demonstrowanie nabytych umiejętności znacznie różni się na zajęciach i w domu. Zdarza się, że w klasie uczeń euforycznie bierze udział w zajęciach, wszystko rozumie, śpiewa piosenki i gra w gry, natomiast w domu nie potrafi lub nie chce niczym się pochwalić. Czasami zdarza się odwrotnie: w domu dziecko jest aktywne, opowiada rodzicom bajki, gra z nimi w gry, śpiewa piosenki, a na lekcji jest ciche, bardziej nieśmiałe i prawie się nie odzywa. Dlatego zachęcamy do częstego kontaktu z lektorem, wzajemnej wymiany informacji i współpracy.
 
Informacje na temat podstawowych umiejętności i wiedzy, którą dziecko będzie nabywać w trakcie kursu zostały zawarte w "Poradniku dla rodziców".
Minimum programowe jest takie samo dla wszystkich uczniów. Często jednak postępy dzieci są znacznie większe. Czy i kiedy tak się dzieje, zależy od wielu czynników: frekwencji, wieku dziecka, ilości lat nauki, osłuchania w domu, indywidualnych predyspozycji i charakteru.
 
 

Oficjalna strona metody Teddy Eddie - angielski dla dzieci, a także oferta franczyzy Teddy Eddie: www.teddyeddie.pl
CLAN CITY jako szkoła językowa jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie
i oferuje kursy angielskiego dla dzieci od drugiego roku życia.

Szkoły angielskiego CLAN CITY oferują angielski dla dzieci metodą TEDDY EDDIE w Zabrzu i Gliwicach.
 

 
undicom.pl
projektowanie stron internetowych katowice, strony www zabrze
created by